Steinel HG 4000 E

Zapraszamy do zakupienia urządzeń na nowej
stronie sklepu:

Ataszek.Shop
Cyfrowa zgrzewarka tworzyw sztucznych HG 4000e
Cyfrowa profesonalna zgrzewarka do plastiku HG 4000 E, charakteryzuje się mocą 1750 W. Płynna regulacja temperatury i siły wydmuchu powietrza szczególnie przydaje się do tworzyw ciężko spawalnych jak PVC i inne które mają mały zakres temperatur; tym urządzeniem wyregulujesz dokładnie taką temperaturę jaką będziesz potrzebował w zakresie od 25 do 600 stopni. Temperatura jest wyświetlana na czytelnym wyświetlaczu umieszczonym z tyłu zgrzewarki. Prosta obsługa i duża wytrzyamałość oraz nie zawodność czynią ten sprzęt idealnym do ciągłych napraw w plastikach. Waży tylko 1115 g..
Potrafi dmuchać nawet 600 l./min.. Na zgrzewarkę HG 4000 E udzielamy 3 letnie gwarancji, takżę jako jedyna firma na świecie gwarancję na grzałkę, a sam silnik jest przewidziany na 20 000 godzin ciągłej pracy co jest nie spotykane w urządzeniach inncyh firm. uniwersalny wylot 30 mm. pozwala na zakładanie całej gamy dysz dostępnych na rynku i oczywiście w naszej firmie. 
W zgrzewarce tej zastosowano inteligentny system sterowania silnikiem i temperaturą dostosowywujący automatycznie prętkość obrotową do wybranej temperatury.
zestaw rozszerzony
pełen zestaw do zgrzewania membran
zestaw podstawowy
zestaw do zgrzewania podstawowy